Strona: Dołącz do A[u]kcji Trzy Serca! / Wydział Zarządzania

Dołącz do A[u]kcji Trzy Serca!

2024-05-08
, red.  Łukasz Załucki, Sławomir Stec
A[u]kcja Trzy Serca

A[u]kcja Trzy Serca to wyjątkowy projekt charytatywny organizowany przez Studenckie Koło Naukowe Komunikacji Marketingowej "Brief". Celem jest wsparcie potrzebujących poprzez zorganizowanie internetowej licytacji. Przedmioty na aukcję przekazują znane osobistości ze świata muzyki, filmu i sportu.

Jak działa A[u]kcja Trzy Serca?

Projekt opiera się na idei "trzech serc":

1. Pierwsze serce to znane osoby, które ofiarują swoje przedmioty na licytację.
  2. Drugie serce to uczestnicy licytacji, którzy swoimi ofertami wspierają nasz cel.
  3. Trzecie serce to my - organizatorzy z Koła Naukowego, którzy koordynujemy całą akcję.

Jak możesz pomóc?

• Przekazując przedmioty na licytację, jeśli jesteś osobą publiczną lub posiadasz ciekawy przedmiot, który mógłby przyciągnąć uwagę.
  • Licytując przedmioty – każda wydana złotówka zbliża nas do celu.
  • Dołączając do naszego zespołu organizatorów – wesprzyj nas swoim czasem i umiejętnościami.

Zostań czwartym sercem!

Twoje zaangażowanie może zrobić różnicę. Przyłącz się do nas i pomóż osobom takim jak Adaś i Mikołaj.

Więcej informacji znajduje się na wydarzeniu na Facebooku.