Strona: Dzień Otwarty Wydziału Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej – Spotkaj się z Przyszłością! / Wydział Zarządzania

2024-02-11
, red.  Monika Pasternak-Malicka, Sławomir Stec
Dzień Otwarty Wydziału Zarządzania

Wydział Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza ma zaszczyt zaprosić uczniów szkół średnich na niezapomniane wydarzenie, jakim będzie Dzień Otwarty Wydziału Zarządzania, który odbędzie się 23 lutego 2024 r. w godzinach 9.00-15.00. To unikalna okazja, by z pierwszej ręki doświadczyć, jak wygląda studiowanie na naszym wydziale.

Podczas tego inspirującego dnia, uczestnicy będą mieli szansę odwiedzić wydziałowe laboratoria i wziąć udział w serii praktycznych warsztatów. Od odkrywania tajników kryminalistyki, przez badania marketingowe z wykorzystaniem eye trackera, aż po zaawansowane technologie w logistyce – każdy znajdzie coś dla siebie. To niepowtarzalna okazja, by zobaczyć, jak wiedza przekłada się na praktykę w tak dynamicznie rozwijających się dziedzinach, jak:

• Wykorzystanie robotów mobilnych w logistyce,
  • Praktyczne aspekty towaroznawstwa,
  • Rola wirtualnej rzeczywistości i przetwarzania obrazu,

I wiele więcej!

Dodatkowo uczestnicy będą mieli możliwość uczestniczenia w pokazie sztuk walki – karate tradycyjnego, organizowanym przez reprezentantkę kadry Polski i studentkę kierunku bezpieczeństwo wewnętrzne. Przygotowaliśmy również stoiska promocyjne służb i instytucji mundurowych, w tym Wojska Polskiego, Straży Granicznej, Służby Więziennej, Straży Pożarnej i Policji, gdzie można będzie dowiedzieć się więcej o możliwościach kariery w tych obszarach.

Oferujemy także doradztwo w zakresie zasad rekrutacji na studia oraz serię krótkich, 15-minutowych wykładów na tematy takie jak:

Miejsce

Politechnika Rzeszowska im. Ignacego Łukasiewicza, Budynek S, Rzeszów, ulica Powstańców Warszawy 10.

Rejestracja i więcej informacji

Zainteresowanych prosimy o rejestrację pod adresem mailowym. Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem dostępnym na naszej stronie.

Nie przegap tej wyjątkowej okazji, by odkryć swoją przyszłość na Wydziale Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej!