Strona: Jak rozwój zawodowy wpływa na przyszłość studenta? - Podsumowanie wykładu / Wydział Zarządzania

Jak rozwój zawodowy wpływa na przyszłość studenta? - Podsumowanie wykładu

2024-04-16
, red.  Zuzanna Brodowska, Sławomir Stec
Od lewej: Z. Brodowska - wiceprezes SKN Eurointegracja; N. Kłubko - prelegentka; D. Kubis - prezes SKN Eurointegracja

15 kwietnia 2024 r. Studenckie Koło Naukowe „Eurointegracja” działające na Wydziale Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej zorganizowało wykład otwarty pt. „Jak rozwój zawodowy wpływa na przyszłość studenta?”, który odbył się pod naukowym patronatem dra hab. Mariusza Ruszela, prof. PRz.

O wykładzie

Natalia Kłubko, renomowana specjalistka HR z międzynarodowym doświadczeniem, zdobytym m.in. w Dubaju, była prelegentką tego wydarzenia. Podczas spotkania podzieliła się ona swoimi spostrzeżeniami na temat kluczowych aspektów kreowania profesjonalnego wizerunku, niezbędnego w procesie poszukiwania pracy.

Pani Natalia Kłubko szczególnie podkreśliła znaczenie aktywnej obecności na LinkedIn, udzielając praktycznych rad jak efektywnie zarządzać własnym profilem na tej platformie. Zwróciła także uwagę na estetykę dokumentów aplikacyjnych, prezentując Canva jako skuteczne narzędzie do tworzenia atrakcyjnych CV i listów motywacyjnych.

Dodatkowo wykład obfitował w porady, jak wyróżnić się na rynku pracy, nawet jeśli nasze doświadczenie zawodowe jest jeszcze skromne. Prelegentka zdradziła, jakie elementy warto uwzględnić w CV, by maksymalnie podnieść swoje szanse na sukces.

Wydarzenie spotkało się z ciepłym przyjęciem ze strony studentów oraz pracowników uczelni, którzy licznie zgromadzili się, aby skorzystać z cennych wskazówek. Dziękujemy Pani Natalii Kłubko za wartościowy wkład i wszystkim uczestnikom za obecność.

Zapraszamy na kolejne wydarzenia organizowane przez SKN „Eurointegracja”. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie www Politechniki Rzeszowskiej.