Strona: Nowi inżynierowie logistyki z sukcesem zdają egzamin dyplomowy – otwarta rekrutacja na studia II stopnia / Wydział Zarządzania

2024-02-06
, red.  Sławomir Stec, Paweł Dobrzański
Egzamin dyplomowy na kierunku logistyka,

2 lutego 2024 r., na kierunku logistyka, odbył się egzamin dyplomowy, który stanowił punkt kulminacyjny 3,5-letniej edukacji studentów. Ten ważny dzień zaowocował pozytywnym zweryfikowaniem wiedzy i umiejętności absolwentów, co dowodzi ich wysokich kompetencji inżynierskich i menedżerskich oraz gotowości do zarządzania procesami logistycznymi w środowisku korporacyjnym.

Absolwenci, którzy zakończyli pracę nad swoimi projektami dyplomowymi (inżynierskimi), wykazali się nie tylko solidną wiedzą teoretyczną, ale również zastosowaniem narzędzi analitycznych i projektowych w praktyce. Tematyka tych projektów skupiała się na aktualnych i użytecznych aspektach logistyki, co świadczy o praktycznym i aktualnym kształceniu na kierunku.

Rekrutacja na studia drugiego stopnia

Z radością informujemy również, że proces rekrutacji na studia drugiego stopnia na kierunku logistyka jest otwarty. Oferujemy zarówno formę stacjonarną, jak i niestacjonarną, a zgłoszenia przyjmujemy do 18 lutego 2024 r. Studia magisterskie są doskonałym uzupełnieniem edukacji inżynierskiej i trwają zaledwie trzy semestry, przygotowując absolwentów do jeszcze większych wyzwań na dynamicznym rynku pracy.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia naszej strony internetowej (studia stacjonarne, studia niestacjonarne), gdzie znajdują się szczegółowe informacje na temat programu studiów, harmonogramu rekrutacji oraz warunków przyjęć. To idealna okazja, aby kontynuować edukację i rozwijać swoje umiejętności w renomowanym środowisku akademickim. Nie przegapcie tej szansy na rozwój kariery w dynamicznie zmieniającym się świecie logistyki.