Strona: Stypendia ministerialne dla studentów WZ Politechniki Rzeszowskiej / Wydział Zarządzania

Stypendia ministerialne dla studentów WZ Politechniki Rzeszowskiej

2024-04-14
, red.  Sławomir Stec
Studentki Wydziału Zarządzania z prof. G. Ostaszem (pierwszy z lewej), prof. PRz B. Zatwarnicką-Madurą (pośrodku) i prof. P. Koszelnikiem (pierwszy z prawej),

Miło nam poinformować, że nasi studenci zostali wyróżnieni stypendiami ministerialnymi za osiągnięcia naukowe, artystyczne oraz sportowe na rok akademicki 2023/2024. Jest to szczególny zaszczyt, gdyż spośród 1048 wniosków spełniających wymogi, tylko 386 studentów z całej Polski otrzymało to prestiżowe wsparcie finansowe.

Stypendium, które wynosi 17 000 zł, zostanie wypłacone jednorazowo. Dzięki wsparciu Ministerstwa Nauki, nasza uczelnia znalazła się w gronie tych, które mogą pochwalić się największą liczbą stypendystów. Wśród wyróżnionych, aż 10 studentów to przedstawicielki Wydziału Zarządzania, kierunku finanse i rachunkowość. Laureatami są:

• Joanna Weronika Czupich,
  • Kinga Angelika Dębska,
  • Klaudia Dubiel,
  • Dominika Anna Hammer,
  • Natalia Małgorzata Hawro,
  • Dorota Mysor,
  • Nikola Piątek,
  • Karolina Płachta,
  • Anna Elżbieta Sroka,
  • Wiktoria Maria Szurlej.

Gratulujemy naszym studentkom tej wyjątkowej nagrody i życzymy dalszych sukcesów w ich akademickiej oraz zawodowej karierze.