Strona: V Ogólnopolska Studencka Konferencja Naukowa “Zarządzanie i Turystyka XXI wieku” / Wydział Zarządzania

2024-04-18
, red.  Patrycja Kmieć, Sławomir Stec
V Ogólnopolska Studencka Konferencja Naukowa “Zarządzanie i Turystyka XXI wieku”,

Studenckie Koło Naukowo-Badawcze Turystyki Tuptuś, działające przy Zakładzie Ekonomii Wydziału Zarządzania zaprasza na V Ogólnopolską Studencką Konferencję Naukową „Zarządzanie i Turystyka XXI wieku”.

Odbędzie się ona online za pośrednictwem MS Teams w dniu 24 kwietnia 2024 r. Początek o godzinie 13:00.  Wydarzenie skierowane jest do studentów uczelni wyższych w całej Polsce, którzy zainteresowani są tematyką konferencji.

Konferencja ma na celu wymianę doświadczeń społeczności studenckiej, podzielenie się naukowymi pasjami i wiedzą w obszarach, takich jak: zarządzanie i marketing, logistyka, bezpieczeństwo, turystyka oraz finanse i ekonomia.

Przykładowa tematyka wystąpień:

• Wpływ terroru na rozwój turystyki międzynarodowej
  • Bezpieczeństwo w turystyce
  • Nowoczesne rozwiązania logistyczne w branży turystycznej
  • Logistyka zrównoważona
  • Wykorzystanie social mediów w turystyce,
  • Marketing i promocja destynacji turystycznych.
  • Zarządzanie relacjami z klientami w branży turystycznej
  • Turystyka jako czynnik rozwoju regionalnego
  • Niestandardowe formy podróżowania
  • Raje podatkowe
  • Ekonomia i finanse firmy

Zarówno udział czynny, jak i bierny w wydarzeniu jest bezpłatny!

Zgłoszenia do udziału czynnego przyjmowane są za pomocą formularza zgłoszeń

Regulamin konferencji dostępny jest tutaj.

Więcej informacji znajduje się na wydarzeniu na Facebooku.

W razie pytań prosimy o kontakt e-mail.

Serdecznie zapraszamy!