Strona: Wydział Zarządzania / Strona: 8

19 Sty

IV Ogólnopolska Konferencja Naukowa “Wyzwania Zarządzania w XXI w.

19-01-2024 r.
Koło Naukowe IAESTE działające przy Wydziale Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej ma zaszczyt zaprosić na IV Ogólnopolską Konferencję Naukową pt.: “Wyzwania Zarządzania w XXI w.”
19 Sty

Otwarty wykład "Kim jest Biegły Rewident" prowadzony przez Andrzeja Karpiaka

19-01-2024 r.
Studenckie Koło Naukowe Rachunkowości "ASSETS" przy Wydziale Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej z przyjemnością zaprasza na otwarty wykład pt. "Kim jest Biegły Rewident".

17 Sty

Spotkanie podsumowujące obchody Jubileuszu 30-lecia Wydziału Zarządzania

17-01-2024 r.
W dniu 19 grudnia 2023 r. odbyło się spotkanie władz i pracowników Wydziału Zarządzania dotyczące podsumowania obchodów Jubileuszu 30-lecia WZ.
16 Sty

Nowy kierunek studiów podyplomowych - Executive MBA

16-01-2024 r.
Wydział Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej uruchomi podyplomowe studia Executive MBA, które umożliwią podniesienie kompetencji i zdobycie nowych umiejętności przez kadry kierownicze.

16 Sty

Konferencja Naukowa "Kierunki rozwoju współczesnego zarządzania w nauce i w...

16-01-2024 r.
Zapraszamy do obejrzenia filmu podsumowującego Konferencję Naukową "Kierunki rozwoju współczesnego zarządzania w nauce i w biznesie".
12 Sty

Komunikat Uczelnianej Komisji Wyborczej Politechniki Rzeszowskiej

12-01-2024 r.
Komunikat Uczelnianej Komisji Wyborczej Politechniki Rzeszowskiej w sprawie zebrań wyborczych pracowników Wydziału Zarządzania.

10 Sty

Uroczyste posiedzenie Senatu Politechniki Rzeszowskiej

10-01-2024 r.
W dniu 21 grudnia 2023 r., w świątecznej atmosferze, odbyło się uroczyste posiedzenie Senatu Politechniki Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza.
05 Sty

Rekrutacja na studia drugiego stopnia na kierunku logistyka 2023/2024

05-01-2024 r.
Trwa rekrutacja na studia drugiego stopnia stacjonarne i niestacjonarne na kierunku logistyka na Wydziale Zarządzania.

Archiwum wiadomości